Ամերիաբանկն ամփոփեց «Ճանաչիր փողի արժեքը» ավանդային արշավի առցանց մրցույթի արդյունքները
ԵՐԵՎԱՆ, 23 հունվարի. /ԱՌԿԱ/. Ամերիաբանկն ամփոփեց «Ճանաչիր փողի արժեքը» ավանդային արշավի` ֆեյսբուքյան էջում հայտարարված առցանց մրցույթի արդյունքները, տեղեկացնում են բանկի մամուլի ծառայությունից:
Հինգ առավելագույն «Like»-եր հավաքած բլոգերների կողմից կատարված գրառումները մրցույթի եզրափակիչ փուլում ուսումնասիրվեցին Ամերիաբանկի ներկայացուցիչներից կազմված հանձնաժողովի կողմից, մասնավորապես ուսումնասիրվեց գրառումների համապատասխանությունը մրցույթի կանոններով սահմանված չափանիշներին:
Մրցույթի արդյունքում լավագույնը ճանաչվեց Շուրա Մարտիրոսյանի կողմից կատարված գրառումը:
Մրցույթի մասնակիցները մինչև 2012 թ. դեկտեմբերի 31-ը իրենց բլոգում կամ ինտերնետային կայքում կատարել էին հետաքրքիր ու բազմաբնույթ գրառումներ «փողի արժեք» հասկացության վերաբերյալ և տարածել «Ճանաչիր փողի արժեքը» Facebook-ի էջում, ընդ որում ընդունելի էր ցանկացած ձևաչափ` նկար, հոդված, հետազոտություն, վերլուծություն, երկտող և այլն:
Հաղթողը Ամերիաբանկի կողմից արժանացավ դրամական պարգևի` 200.000 ՀՀ դրամ-ի չափով, որը տրամադրվեց Ամերիաբանկի VISA Gift միջազգային քարտով:
Ամերիաբանկը շնորհակալություն է հայտնում մրցույթի մասնակիցներին և Facebook սոցիալական կայքի այն բոլոր օգտատերերին, ովքեր հատաքրքրություն են ցուցաբերել «Ճանաչիր փողի արժեքը» մրցույթի նկատմամբ:
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ն ունիվերսալ բանկ է, որը մատուցում է կորպորատիվ, ներդրումային և մանրածախ բանկային ծառայություններ` տրամադրելով բանկային լուծումների ամբողջական փաթեթ: Ամերիաբանկի Տնօրենների խորհրդի նախագահն է Ռուբեն Վարդանյանը, Տնօրինության նախագահ-Գլխավոր տնօրենը` Արտակ Հանեսյանը: -0-