Ստացեք Յունիբանկից մինչև 5 մլն ՀՀ դրամ սահմանագծով վարկային քարտ
ԵՐԵՎԱՆ, 30 հոկտեմբերի./ԱՌԿԱ/. Հայաստանում սպառողական վարկավորման առաջատարներից մեկը` Յունիբանկը, հաճախորդներին առաջարկում է մինչև 5 մլն ՀՀ դրամ գումարով վարկային գիծ, հաղորդում է Յունիբանկի մամուլի ծառայությունը:
Վարկը կարելի է ձևակերպել բանկի 51 մասնաճյուղերից ցանկացածում: Միջոցները տրամադրվում են մինչև 5 տարի մարման ժամկետով և  սկսած 14,9% տարեկան տոկոսադրույքով:
«Մեր բանկի ծառայություններից օգտվում է Հայաստանում ապրող և աշխատող բնակչության մեկ երրորդը: Սպասարկվող քարտերի քանակով Յունիբանկն առաջատարներից  մեկն է: Մենք բարձր ենք գնահատում հաճախորդների վստահությունը և ձգտում ենք ապահովել սպասարկման բարձր որակ», – նշել են բանկից:
Ամսական Յունիբանկը տրամադրում է ավելի քան 2 000 քարտային վարկ, որը կարելի է ստանալ ոչ միայն բանկի մասնաճյուղերում, այլ նաև գործընկերների սպասարկման կետերում: Մինչև 500 հազար ՀՀ դրամ գումարով վարկային քարտ կարելի է ստանալ նաև` ձեռքբերելով ապրանքներ ապառիկ բանկի ավելի քան 100 գործընկեր խանութ սրահներում: Գումարը կհաստատվի տեղում` հենց խանութում գտնվող Յունիբանկի սպասարկման կետում:
Նույն կերպ` արագ և պարզ կարելի է մարել վարկերը: Հաճախորդն իր ընտրությամբ կարող է մոտենալ բանկի մասնաճյուղ, օգտվել տերմինալից կամ բանկի մոբայլ հավելվածից:  UniMobile հավելվածը կարելի է ներբեռնել  App Store -ից կամ Play Market –ից:
«Յունիբանկը» հիմնադրվել է 2001 թվականի հոկտեմբերին։ Բանկի հիմնական բաժնետերը «Ռիպատոնսո Հոլդինգզ Լիմիթեդն» է։ 2015 թվականից բանկը վերակազմավորվել է բաց բաժնետիրական ընկերության:–0–