Կոնվերսի քարտապանների համար մեկնարկել է VISA Luxury Hotel Collection ծրագիրը
ԵՐԵՎԱՆ, 14 դեկտեմբերի. /ԱՌԿԱ/. «Կոնվերս բանկ» ՓԲԸ-ի  կողմից թողարկված VISA Platinum պրեմիում դասի քարտերի համար նոյեմբերից մեկնարկել է Visa Luxury Hotel Collection ծրագիրը, որը VISA միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի հեղինակային ծրագիրն է:
Ինչպես տեղեկացնում են բանկի մամուլի ծառայությունից, ծրագրի շրջանակներում  VISA Platinum պրեմիում դասի քարտապաններին կընձեռվի բացառիկ հնարավորություն օգտվելու աշխարհի ամենաշքեղ հյուրանոցներից հատուկ պայմաններով և մի շարք առավելություններով:
Visa Luxury Hotel Collection ծրագիրը ներկայացնում է բարձրակարգ, շքեղ հյուրանոցների ընտրանի, որի ցանկը վերանայվում և թարմացվում է յուրաքանչյուր տարի` VISA-ի կողմից ներկայացված պահանջների ու պրեմիում դասի քարտերին վայել սպասարկման ստանդարտներին համապատասխան:
VISA Platinum քարտապաններն այսուհետև www.visaplatinumhotels.com  ինտերնետային կայքի միջոցով կարող են հեշտությամբ շուրջօրյա փնտրել և ամրագրել իրենց հյուրանոցային պատվերները` շքեղ հյուրանոցներից ու հանգստի գոտիներից մինչև եզակի բուտիկ-հյուրանոցներ:  Բացի այդ պրեմիում դասի քարտապաններին կընձեռվի նաև հատուկ նախագծված ծառայությունների ու առավելությունների հետևյալ փաթեթը` հյուրանոցային ծառայությունների լավագույն գնային առաջարկներ, հյուրանոցային համարի ստատուսի ավտոմատ բարձրացում, VIP հյուրի կարգավիճակ, հետաձգված` մինչև 15:00-ն, գրանցում-դուրս գրում (chek-out), անվճար կոնտինենտալ նախաճաշ, 25 ԱՄՆ դոլար գումարի վաուչեր խմիչքների և խորտիկների համար, անվճար ինտերնետից և մեքենաների համար կայանատեղից օգտվելու հնարավորություն:
Visa Luxury Hotel Collection ծրագիրը աշխարհում պրեմիում դասի VISA քարտերի համար հյուրանոցային ցանցեր առաջարկող ծրագրերից առաջատարն է և ընդգրկում է նաև էլիտար Kiwi Collection  ծրագիրը, որը ներկայացնում է  բարձրաշխարհիկ հյուրանոցների ընտրանին` ներառելով այնպիսի հայտնի հյուրանոցային բրենդներ, ինչպիսիք են Mandarin-ը, Oriental-ը, Amanresorts-ը և Park Hyatt-ը:
«Կոնվերս բանկի» VISA Classic, Gold և Platinum քարտապանները    իրենց հյուրանոցի պատվերները ինտերնետ միջավայրում կատարելիս կարող են աշխարհի 130 երկրների 50.000 հյուրանոցներից օգտվել մինչև 75% զեղչով:
«Կոնվերս բանկ» ՓԲԸ-ն Հայաստանի առաջատար բանկերից մեկն է: Բանկի հիմնական նպատակն է հասարակության բոլոր խավերին  մատուցել համապարփակ, որակյալ, մատչելի և ժամանակակից բանկային ծառայություններ:
Բանկն ունի մոտ  600 աշխատակից,  բանկի 28 մասնաճյուղերից (2-ը` փոստբանկային ծառայություններ մատուցող մասնաճյուղ) բաղկացած ցանցն ընդգրկում է Հայաստանի 13 քաղաքները:–0-