ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿՆ իր հաճախորդներին հնարավորություն է տալիս մարել վարկերը ինտերնետի միջոցով
ԵՐԵՎԱՆ, 16 մարտի. /ԱՌԿԱ/. ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿՆ իր հաճախորդներին արդեն հնարավորություն է տալիս մարել վարկերը ինտերնետի միջոցով, տեղեկացնում են բանկի մամուլի ծառայությունից:
Ինչպես նշված է հաղորդագրության մեջ, այսուհետ վարկերի լրիվ կամ մասնակի մարումը հնարավոր կլինի կատարել ACBA On-Line համակարգում` ընդամենը մուտք գործելով համակարգի «Վարկեր» բաժին:
Սա լավ հնարավորություն է այն հաճախորդների համար, ովքեր չունեն բավականաչափ ազատ ժամանակ յուրաքանչյուր անգամ Բանկ այցելելու համար:
ACBA On-Line համակարգը թույլ է տալիս դիտել հաճախորդի՝ Բանկում կատարած գործարքների մանրամասն նկարագրությունը, կատարել տեղական և միջազգային դրամական փոխանցումներ, ստանալ քաղվածքներ և օգտվել բանկային ծառայություններից համակարգչի միջոցով:
ACBA On-Line ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է այցելել Բանկի կենտրոնական գրասենյակ կամ ցանկացած մասնաճյուղ և լրացնել համապատասխան դիմում: