«Անելիք Բանկ»-ի տրամադրած վարկերը հնարավոր է առցանց մարել «Իդրամ»-ի միջոցով
ԵՐԵՎԱՆ, 6 սեպտեմբերի. /ԱՌԿԱ/. «Անելիք Բանկ»-ի և «Իդրամ» վճարային համակարգի համագործակցության արդյունքում՝ «Իդրամ»-ի բոլոր հարթակներում այսուհետ հնարավոր կլինի իրականացնել «Անելիք Բանկ»–ի տրամադրած վարկերի առցանց մարումներ, հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Նոր ծառայությունն «Անելիք Բանկ»ի վարկառուներին հնարավորություն է ընձեռում իրական ռեժիմում իրականացնել վարկերի պարբերական մարումներ «Իդրամ» համակարգի լայն ցանցով օրվա ցանկացած պահի:
«Անելիք Բանկ»-ի տրամադրած վարկերի վայրկենական մարումներ հնարավոր է իրականացնել www.idram.am կայքում, iOS և Android օպերացիոն համակարգերում հասանելի «Իդրամ» բջջային դրամապանակով, 53 մասնաճյուղերում և ավելի քան 160 տերմինալներով:
«Իդրամ» համակարգի միջոցով «Անելիք Բանկ»–ի տրամադրած վարկի մարում իրականացնելիս գումարի փոխանցումը կատարվում է նույն պահին: Ոչ աշխատանքային օրերին և 19:45-ից հետո իրականացված մարումների փոխանցումը կատարվում է հաջորդող բանկային օրը: