«ԱՌԿԱ» գործակալությունը դառնում է 14 տարեկան
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ապրիլի. /ԱՌԿԱ/. «ԱՌԿԱ» գործակալությունը մայիսի 1-ին դառնում է 14 տարեկան: Այդ տարիներին մենք խորացրել ենք մեր մասնագիտական հմտությունները, ձեռք ենք բերել լուրջ հաճախորդներ, ստեղծել նոր ռեսուրսներ, որոնց թվում՝ www.telecom.arka.am, www.armbanks.am, www.bonds.am, www.anticrisis.am կայքերը:
Նման զարգացումը վկայում է մեր երկրի հասարակական-քաղաքական և տնտեսական կյանքի բոլոր ոլորտներում նկատվող ակնառու փոփոխությունների մասին: Դա ապացուցում է, որ Հայաստանը հետաքրքրում է աշխարհին և նրա մի մասն է:
Տեղեկատվությունն այսօր արդեն դադարել է մեկ հարթության վրա ընկալվել, այն բազմապլան է և գործում է նոր մեդիա միջավայրում: Դա լրացուցիչ հնարավորություններ է ընձեռում հատուկ մուլտիմեդիոն արտադրանքի ստեղծման համար, ինչը թույլ է տալիս մեր ընթերցողներին և օգտվողներին առավել արդյունավետ կերպով տեղեկացնել աշխարհում տեղի ունեցող իրադարձությունների մասին և վերլուծել իրավիճակը:
Հավատարիմ մնալով սեփական ռազմավարությանը՝ մենք աշխատելու ենք մեր հաճախորդներին նոր ժամանակակից մեդիա-արտադրանքով ապահովելու ուղղությամբ: Իհարկե, մեզ միշտ հարմարավետ է աշխատել՝ գիտակցելով, որ մեր տեղեկատվությունը պահանջարկ է վայելում: Եվ մենք ցանկանում ենք արդիական բառեր արտասանել. հետևեք մեր նորություններին, մենք առաջինը այդ մասին կհայտնենք: