Անելիք Բանկն իր դրամական փոխանցումներից օգտվող հաճախորդների համար կազմակերպել է նվերների խաղարկություն
ԵՐԵՎԱՆ, 23 հունվարի. /ԱՌԿԱ/. Անելիք Բանկի Գլխամասային գրասենյակում ուրբաթ կայացավ նվերների խաղարկություն, որին մասնակցեցին նոյեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 30-ը ներառյալ Բանկում գործող բոլոր դրամական փոխանցումների համակարգերով գումար ստացած հաճախորդները:
Խաղարկությանը ներկա էր հատուկ հանձնաժողով` Անելիք Բանկի վարչության նախագահի տեղակալ-բիզնեսի զարգացման տնօրեն Հայկ Մկրտչյանի գլխավորությամբ և դրամական փոխանցում ստացած հաճախորդներ: Շահող հաճախորդների մասին տեղեկատվությունը հասանելի է Բանկի կայքում և ֆեյսբուքյան էջում:
Խաղարկվեցին 13 նվերներ` պլանշետ, սմարթ հեռախոսներ և ինտերնետ ծառայության 3, 6 և 12 ամսվա անվճար բաժանորդագրություն:
««Շնորհավորում ենք բոլոր շահող հաճախորդներին և սիրով սպասում նրանց Բանկի Գլխամասային գրասենյակում` ստանալու իրենց նվերները: Պարզապես անհրաժեշտ է, որ նոյեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 30-ը ներառյալ Անելիք Բանկում գործող դրամական փոխանցումների համակարգերով գումար ստացած բոլոր հաճախորդները մեր կայքի և ֆեյսբուքյան էջում գտնեն իրենց անուն-ազգանուները շահողների ցանկում: Միաժամանակ տեղեկացնում եմ, որ Անելիք Բանկի կողմից նմանատիպ անակնկալները շարունակվելու են»,- նշել է «Անելիք Բանկ» ՓԲԸ Հասարակության հետ կապերի պատասխանատու Աստղիկ Մարտիրոսյանը:
«Անելիք Բանկ» ՓԲԸ–ն ստեղծվել է 1990 թ.–ի հուլիսի 9–ին, գրանցվել է 1991 թ.–ի հոկտեմբերի 1–ին։ Լիբանանի առաջատար բանկերից մեկը` «Credit Bank S.A.L.»–ը, 2009թ.–ի հուլիսին ձեռք է բերել բանկի բաժնետոմսերի 51 տոկոսը` դառնալով բանկի ռազմավարական և հիմնական բաժնետերը։ 2012 թ.–ին «Credit Bank S.A.L.»–ի մասնաբաժինը դարձել է 89,95 տոկոս, իսկ 2013 թ.–ին «Credit Bank S.A.L.»–ը համախմբել է «Անելիք բանկ» ՓԲԸ–ի բաժնետոմսերի 100 տոկոսը։ –0–