ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿՆ ամփոփել է American Express–ի քարտատերերի համար iPhone 7–ի խաղարկության արդյունքները
ԵՐԵՎԱՆ, 12 հոկտեմբերի. /ԱՌԿԱ/. Հոկտեմբերի 10-ին ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ «Արմենիա» մասնաճյուղում տեղի ունեցավ բանկի կողմից նախապես հայտարարված #MYAMEXCARD խաղարկությունը, հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Մրցույթն իրականացվում էր ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ կողմից թողարկված American Express քարտերի քարտատերերի շրջանում և հնարավորություն էր ընձեռում հունիսի 10-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը ներառյալ American Express քարտերի միջոցով վճարային գործարքներ կատարած և #myamexcard գլխագրով տվյալ առևտրի կետում American Еxpress տարբերանշանի կամ American Еxpress քարտի նկարը Facebook սոցիալական ցանցում հրապարակած (Public post) հաճախորդներին և այդ ֆեյսբուքյան գրառումները սոցիալական ցանցում տարածած (Share) օգտատերերին շահել 5 հատ iPhone 7 բջջային հեռախոս:
Ինչպես նախապես հայտարարվել էր, խաղարկությունը իրականացվեց պատահականության սկզբունքով:
Շահած քարտատերերն են Նաիրա Բարսեղյան /օգտատեր՝ Naira Barseghyan/ քարտի վերջին թվերն են` *7640, Լուսինե Մնացականյան /օգտատեր՝ Lusine Mnacakanyan/՝ քարտի վերջին թվերն են՝ *4742, Էմմա Հարությունյան /օգտատեր՝ Emi Harutyunyan/ քարտի վերջին թվերն են՝ *6311, Անահիտ Գևորգյան / օգտատեր՝ Anahit Gevorgyan/ քարտի վերջին թվերն են՝ *8472, Արման Առաքելյան / օգտատեր՝ Arman Arakelyan/ քարտերի վերջին թվերն են` *7441 և *9330:
Բանկից նաև նշում են , որ խաղարկության հաղթողներն իրենց մրցանակները կարող են ստանալ ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ գլխամասային գրասենյակից `Արամի 82-84: