Կոնվերս Բանկը CashBack ակցիա է հայտարարում «Երևանի Գինու օրեր»–ի շրջանակում
ԵՐԵՎԱՆ, 11 մայիսի. /ԱՌԿԱ/. Կոնվերս Բանկը հայտարարում է հերթական CashBack ակցիան «Երևանի Գինու օրեր 2018» փառատոնի շրջանակներում, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Ինչպես նշվում է հաղորդագրությունում, ակցիայի շրջանակներում Բանկն իր քարտապան հաճախորդներին առաջարկում է գնումներ  կատարել  Սարյան փողոցում տեղակայված Կարաս գինու վաճառակետում և ստանալ գնման/գնումների գումարի 25 տոկոսի չափով հետվերադարձ:
«Կոնվերս Բանկը՝ հաճախորդների խրախուսման նպատակով պարբերաբար հայտարարում  է Cashback ակցիաներ, իր քարտապաններին հնարավորություն ընձեռելով շահավետ գնումներ իրականացնել առևտրի և ծառայությունների ոլորտում Բանկի  գործընկերների ցանցում: Cashback ակցիաների շրջանակներում մենք ոչ միայն հաճախորդներին ենք վերադարձնում գնումների գումարի մինչև 25 տոկոսը, այլև քարտապաններին հնարավորություն տալիս կուտակել Կոնվերս Միավորներ և դրանք նվերներով փոխանակել Բանկի գործընկերային ցանցում»,-ասաց Կոնվերս Բանկի Մանրածախ դեպարտամենտի  տնօրեն Գրիգոր Բաղդասարյանը:
Բաղդասարյանի խոսքով, 2014- 2018թթ Կոնվերս Բանկը CashBack ակցիաների շրջանակներում  բանկի հաճախորդներին է վերադարձրել ավելի քան 260  մլն  դրամ: