• Տարեկան անվանական տոկոսադրույք – 0.01% (ՀՀ դրամ, ԱՄՆ դոլար, եվրո),
• Տարեկան փաստացի տոկոսադրույք (ներառյալ ԿԱՍԿՈ ապահովագրություն)- 3.65% (ՀՀ դրամ), 3.47% (ԱՄՆ դոլար, եվրո),
• Առանց տրամադրման միջնորդավճարի։
«Մեր հաճախորդները հնարավորություն կունենան ձեռք բերել JAC ավտոմեքենաները բացառիկ գնով և բացառիկ ֆինանսավորման պայմաններով։ Առաջարկելու ենք ֆինանսավորման ճկուն փաթեթներ և աննախադեպ ցածր տոկոսադրույք։ Պայմանները վերաբերելու են և՛ պետական սուբսիդավորմանը, և՛ ոչ պետական ծրագրով ձեռքբերվող մեքենաներին»,- նշել է Ակբա Լիզինգի գլխավոր տնօրեն Աղասի Գասպարյանը։
«Մեզ համար կարևոր է ընտրել հուսալի գործընկերներ։ Մեծ պատասխանատվությամբ ենք ընտրել լիզինգային այն ընկերությունը, որի հետ պետք է իրագործեինք այս ծրագիրը: Որոշեցինք աշխատել Ակբա Լիզինգի հետ՝ որպես հայկական լիզինգային շուկայի առաջատար»,- նշել է JAC Motors-ի տարածաշրջանային տնօրեն Լիու Բոն։
«Գործունեության սկզբում ակտիվ ենք եղել փոքր բեռնատարների շուկայում։ Սա հնարավորություն է, որը մեզ համար նոր հորիզոններ կբացի արդեն ծանր բեռնատարների շուկա մտնելու համար։ Մենք տարածաշրջանում առաջին երկիրն ենք, որ էլեկտրական բեռնատարներ է ներմուծել։ Ակբա Լիզինգի հետ առնչվել էինք տարբեր նախագծերի շրջանակում և ձևավորվել էին լուրջ ու վստահելի գործարար հարաբերություններ, որն էլ պատճառ դարձավ, որ համագործակցությունը շարունակվի։ Հուսով եմ, որ դեռ ամեն ինչ առջևում է»,- նշել է «Իվի Մոթորս Գրուպի» տնօրեն Արտակ Զոփունյանը։
Ավելի քան 130 երկրում ներկայացված JAC ընկերության բաժնետոմսերի 50%-ը պատկանում է գերմանական Volkswagen-ին։
Ակբա Լիզինգի միջոցով միայն այս տարի տրամադրվել է մոտ 600 մլն դրամի JAC բեռնատար և բեռնաուղևորատար մեքենաներ, իսկ մինչև տարվա վերջ ակնկալվում է իրականացնել  2 մլրդ դրամի լիզինգի տրամադրում։