29 տարի միասին. «ԱՌԿԱ» գործակալությունը նշում է իր ծննդյան օրը
Այսօր մեզ համար հատուկ օր է՝ «ԱՌԿԱ» գործակալությունը դառնում է 29 տարեկան։ Գրեթե երեք տասնամյակ մենք աշխատում ենք ձեզ համար՝ հետևողականորեն հետևելով պրոֆեսիոնալիզմի, օբյեկտիվության և ընթերցողի նկատմամբ հարգանքի սկզբունքներին։
Մենք հպարտ ենք, որ դարձել ենք տեղեկատվության վստահելի աղբյուր արագ փոփոխվող աշխարհում։ Մեր նորություններն ու տնտեսական պրոդուկտներն օգնում են կողմնորոշվել բարդ գործընթացներում և կայացնել ճիշտ որոշումներ։
Այս տարիների ընթացքում «ԱՌԿԱ» գործակալությունը դարձել է կայունության, որակի և վստահության խորհրդանիշ։ Սա մեր ողջ թիմի արժանիքն է, մարդիկ, ովքեր հավատում են որակյալ լրագրությանը և փաստերի ուժին։
Հայաստանի ամենահին և ամենահեղինակավոր գործակալություններից մեկը լինելը ոչ միայն պատիվ է, այլև մեծ պատասխանատվություն։ Շնորհակալ ենք այս ողջ ընթացքում մեզ հետ լինելու և մեզ ընտրելու համար։
Մենք շարունակում ենք առաջ շարժվել՝ դեպի նոր գաղափարներ, նոր նախագծեր և նոր հաղթանակներ։ Ձեզ հետ միասին։