ՀՀ վարչապետը «ԱՌԿԱ» գործակալությանը շնորհավորել է 15-ամյակի կապակցությամբ
ԵՐԵՎԱՆ, 2 մայիսի. /ԱՌԿԱ/. Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորել է «ԱՌԿԱ» լրատվական գործակալության ողջ անձնակազմին գործակալության ստեղծման 15-րդ տարեդարձի կապակցությամբ՝ նշելով նրա մասնագիտական բարձր որակները և լուրջ վերլուծական կարողությունները, նշվում է «ԱՌԿԱ» գործակալության 15-ամյա հոբելյանի կապակցությամբ ՀՀ վարչապետի շնորհավորական ուղերձում:
«Սրտանց շնորհավորում եմ «ԱՌԿԱ» լրատվական գործակալության ողջ անձնակազմին՝ գործակալության ստեղծման 15-րդ տարեդարձի կապակցությամբ: Տնտեսական լրագրությունը ժուռնալիստիկայի ամենապատասխանատու ու բարդ ճյուղերից է: Ձեզ պատիվ է բերում իրողությունը, որ խիզախել եք ուշադրության կենտրոնում պահել տնտեսության զարգացումներն ու ֆինանսական ոլորտը և կարողացել եք աչքի ընկնել մասնագիտական բարձր որակներով, լուրջ վերլուծական կարողություններով և օպերատիվությամբ», – նշել է ՀՀ կառավարության ղեկավարը:
«Ուրախալի է, որ դուք այսօր էլ, հավատարիմ մնալով ձեր ավանդույթներին, շարունակում եք շարժվել նորարարությունների ճանապարհով: Կրկին շնորհավորում եմ ձեզ՝ մաղթելով արգասաբեր աշխատանք և ստեղծագործական նորանոր հաջողություներ», – նշվում է ՀՀ վարչապետի շնորհավորական ուղերձում:-0-