ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ու Cosmopolitan Հայաստան ամսագիրը նոր առաջարկ են ներկայացնում ՎՏԲ-Cosmopolitan քարտապանների համար
ԵՐԵՎԱՆ, 1 փետրվարի. /ԱՌԿԱ/. Ընթացիկ տարվա հունվարից ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը և Cosmpololitan Հայաստան ամսագիրը Ավստրիական ավիաուղիների հետ համատեղ ներկայացնում են նոր բացառիկ արտոնություններ ՎՏԲ-Cosmopolitan քարտապանների համար, չորեքշաբթի «ԱՌԿԱ» գործակալությանը հաղորդեցին բանկի մամուլի ծառայությունից:
Հաղորդագրության համաձայն, արտոնությունները ենթադրում են ցանկացած մեկ ուղղությամբ լրացուցիչ բեռի տեղափոխման հնարավորություն,Վիեննա քաղաքի օդանավակայանի VIP գոտում անվճար ծառայություններ (Վիեննայի օդանավակայանում 2 ժամից ավել սպասելու դեպքում), ինչպես նաև հատուկ գնային առաջարկներ միայն ՎՏԲ-Cosmopolitan քարտապանների համար:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հաջողությամբ իրականացրեց Visa VTB Cosmopolitan քարտերի համատեղ նախագիծը, որը նախաձեռնվել էր անցյալ տարվա աշնանը: Նախագծի շրջանակներում VTB Cosmopolitan քարտապանները ունեն զեղչեր և հատուկ առաջարկներ Հայաստանի լավագույն առևտրասպասարկման սրահներում, որոնց ցանկը պարբերաբար ավելանում է և թարմացվում: ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հետագայում էլ ընդլայնելու է գրավիչ քարտային պրոդուկտների շարքը, որը կնպաստի Հայաստանի բնակչության մոտ ապրանքի դիմաց անկանխիկ վճարման սովորության զարգացմանը»,- ասել է «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ Մանրածախ բիզնեսի զարգացման դեպարտամենտի տնօրեն Արտակ Խաչատրյանը:
Cosmօpolitan Հայաստան ամսագրի գլխավոր խմբագիր Հրաչուհի Ութմազյանն իր հերթին նշել է, որ VTB Cosmopolitan քարտը մեծ հաջողություն է վայելում ընթերցողների շրջանում: «Մենք շատ ուրախ ենք, որ VTB Cosmopolitan քարտապանների քանակն ամեն ամիս ավելանում է: Իսկ Ավստրիական ավիաուղիների հետ համատեղ նախագիծը հնարավորություն կտա VTB Cosmopolitan քարտապաններին ճամփորդել հատուկ արտոնություններով, ինչը կդարձնի ճանապարհորդությունը անմոռանալի, իսկ թռիչքն՝ էլ ավելի հետաքրքիր Cosmօpolitan Հայաստան ամսագրի հետ միասին: Հետագայում նախատեսվում են նաև մի շարք այլ համատեղ նախագծեր VTB-Cosmօpolitan-ի հետ»,- ասել է Ութմազյանը:
«Ավստրիական ավիաուղիները և ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը գնահատում են այնպիսի արժեքներ, ինչպիսին են գերազանց սպասարկումը, հուսալիությունն ու հաճախորդների հետ մանրակրկիտ աշխատանքը: Երկու ընկերությունների մոտ էլ մեկ նպատակային լսարան է, և մեր կողմից ՎՏԲ-Cosmօpolitan քարտապաններին առաջարկվող բացառիկ արտոնություններից ու առաջարկություններից հաղթում են բոլոր ներգրավված կողմերը, և ամենակարևորը` հաճախորդները»,- ասել է Հայաստանում Ավստրիական ավիաուղիների ներկայացուցիչ Լուկաս Նեգեդլին:
«Բացի այդ, հատուկ VTB Cosmopolitan քարտապանների համար Cosmopolitan Հայաստան ամսագիրը, Ավստրիական ավիաուղիները և VIP Travel ընկերությունը համատեղ ընթացիկ տարվա փետրվարին առաջարկում են Միլանում Cosmo Shopping Tour՝ սկսած 195 000 դրամից: Տվյալ համագործակցության շրջանակներում՝ VTB Cosmopolitan քարտապաններին սպասվում են բացառիկ անակնկալներ»,- նշվում է հաղորդագրության մեջ:
2011թ. աշնանը ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը և Cosmօpolitan Հայաստան ամսագիրը հայտարարեցին Visa VTB-Cosmopolitan համատեղ կանացի քարտերի թողարկման մասին: VTB-Cosmopolitan քարտը կարողացավ կարճ ժամանակահատվածում մեծ հեղինակություն վայելել Հայաստանի կանանց շրջանում, քանի որ այս քարտը քարտապաններին տրամադրում է մի շարք առավելություններ:
Քարտի արտոնություններն են՝ Cosmopolitan Հայաստան ամսագրի անվճար բաժանորդագրություն, կանացի պայուսակի կորստի ապահովագրություն, վարկային գիծ` ամենաերկար վարկավորման արտոնյալ ժամանակահատվածով` 55 օր, զեղչեր և հատուկ առաջարկներ Հայաստանում կանանց համար մասնագիտացված լավագույն առևտրի/սպասարկման սրահներում, որոնց թվում են խանութներ, գեղեցկության կենտրոններ, բժշկական կենտրոններ և այլն:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ-ն ՎՏԲ միջազգային ֆինանսական խմբի մասնակից է դարձել 2004թ. ապրիլին: «ՎՏԲ Բանկ» ԲԲԸ-ն հանդիսանում է «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ-ի 100% բաժնետոմսերի փաթեթի միանձնյա բաժնետերը: Բանկը հիմնական ցուցանիշների մի ամբողջ շարքով ներառված է ՀՀ խոշորագույն բանկերի առաջին եռյակում: Ներկա դրությամբ Բանկն ունի ամենալայն մասնաճյուղային ցանցը` 68 մասնաճյուղ ողջ ՀՀ տարածքում:  -0-