Հայտնի են դարձել ACBA Sհopping Zone ծրագրի հերթական խաղարկության հաղթողների անունները
ԵՐԵՎԱՆ, 13 հուլիսի. /ԱՌԿԱ/. Հուլիսի 12-ին ԱԿԲԱ–ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկի «Արմենիա» մասնաճյուղում կայացավ ACBA Sհopping Zone ծրագրի շրջանակներում նախատեսված հերթական խաղարկությունը:
Ինչպես տեղեկացնում են բանկի մամուլի ծառայությունից, խաղարկությանը, ինչպես և նախապես հայտարարվել էր, մասնակցում էին Բանկի Visa, MasterCard և ArCa տեսակի քարտերի այն քարտապաններն, ովքեր ապրիլի 1-ից մինչև հունիսի 30-ը ներառյալ Հայաստանի տարածքում կատարել են նվազագույնը 1000 ՀՀ դրամի 50 և ավելի վճարային գործարքներ: Արդյունքում  5 քարտապաններ շահեցին iPhone 5 բջջային հեռախոսներ, իսկ ևս 5-ը` iPad 4 թաբլեթներ:
Ինչպես նշել է բանկի գլխավոր գործադիր տնօրենի տեղակալ Նիկոլայ Հովհաննիսյանը «Մեր և ձեր Բանկը հավատարիմ մնալով իր սկզբունքներին` ստեղծեց ArCa, Visa և MasterCard քարտերի քարտապանների համար ՙACBA SHOPPING ZONE» հատուկ առաջարկների և շահումների ծրագիրը: Այն կոչված է մշտապես խրախուսելու մեր քարտապաններին բազմաթիվ առևտրի և սպասարկման կետերից հատուկ առաջարկներով, ինչպես նաև պարբերաբար անցկացվող խաղարկություններով»:
Հաղթող քարտապանների անուններն են` Քաջիկ Հակոբյան, Դավիթ Հովակիմյան, Վաղարշակ Աբգարյան, Ռուզան Ափոյան, Արտակ Հովհաննիսյան, Անահիտ Վարդանանց, Ժան-Քրիստոֆ Ժակ Ֆրանսուա Գայրանդ, Կարեն Մանուկյան, Վարդան Աստվածատրյան, Սուսաննա Վաթինյան:
ACBA Shopping Zone-ը հատուկ առաջարկների և շահումների մի տիրույթ է, որտեղ մշտապես ներկայացվում են տարբեր առևտրի և սպասարկման կետերի կողմից տրամադրվող զեղչեր, հատուկ առաջարկներ, հատուկ գներ, նոր ծառայություններ և այս ամենը հատուկ պայմաններով միայն ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկի ArCa, Visa և MasterCard քարտեր քարտապանների համար:
ACBA Sհopping Zone ծրագրի շրջանակներում մշտապես հայտարարվում են տարատեսակ ակցիաներ և խաղարկություններ, որոնց մասին կարելի է տեղեկանալ www.cards.acba.am կայքում: