ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հրավիրում է «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ» Թենիսի միջազգային մրցաշարին
ԵՐԵՎԱՆ, 2 հոկտեմբերի. /ԱՌԿԱ/. ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հրավիրում է «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ» Թենիսի միջազգային մրցաշարին։
Ինչպես հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը, ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի այն հաճախորդները, ովքեր «Յունիստրիմ»  դրամական փոխանցումների համակարգով ստանում կամ ուղարկում են դրամական փոխանցումներ Մոսկվա և հակառակ ուղղությամբ մինչև 2017 թ.–ի հոկտեմբերի 13–ը կստանան հրավեր «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ»  Թենիսի միջազգային մրցաշարին, որն անցկացվելու է 2017 թ. հոկտեմբերի 14-ից 19-ը (ոչ եզրափակիչ օրերին):
«ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթի» մրցաշարի ֆլայեր ստանալու համար (հանդիսատեսների տրիբունաներ)հաճախորդներին անհրաժեշտ կլինի ուղարկել փոխանցում ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ցանկացած մասնաճյուղից «Յունիստրիմ» դրամական փոխանցումների համակարգով ավելի քան 1.000 USD/1.000 ԵՎՐՈ/60.000 RUR/480.000AMD չափով կամ հաշվեգրել փոխանցումը քարտին VTB Transfer ծառայության միջոցով` զանգահարելովԲանկի Կոնտակտային կենտրոն 87-87 հեռախոսահամարով:
«Հաճախորդին տրամադրվում է մասնակցությունը հաստատող ֆլայեր, որը հետագայում «ՎՏԲ ԿրեմլիԳավաթ» Թենիսի միջազգային մրցաշարի դրամարկղում կարող է փոխարինվել տոմսով», – նշվում է բանկի հաղորդագրության մեջ։
Հրավերը կարող է ձևակերպվել ինչպես ՀՀ-ում գտնվող ուղարկողի/ստացողի անունով, այնպես էլ ՌԴ-ում գտնվող ստացողի/ուղարկողի անունով (հաճախորդի ցանկությամբ):
Բանկից նաև նշում են, որ «Յունիստրիմ» համակարգով դրամական փոխանցումների համար միջնորդավճարը սկսվում է դրամական փոխանցման գումարի 0.5% – ից: ՀՀ դրամով դրամական փոխանցումների ուղարկումը կամ վճարումն անվճար է:
Ակցիային մասնակցելու մասին ավելի մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am պաշտոնական կայքում և զանգահարելով Բանկի Միասնական տեղեկատվական ծառայություն 87-87 հեռախոսահամարով: