Գարնանամուտի նվեր կանանց՝ Կոնվերս Բանկից
ԵՐԵՎԱՆ, 1 մարտի. /ԱՌԿԱ/. Կոնվերս Բանկը  Գարնանային տոների կապակցությամբ հայտարարում է ավանդական ակցիաների մեկնարկի մասին, որոնցից առաջինի շրջանակ  մարտի 1-ից ապրիլի 7-ը կանայք Կոնվերս Բանկի  մասնաճյուղերում Woman’s պլաստիկ  քարտ կկարողանան ստանալ սպասարկման վճարի 50% նվազեցված գնով (միայն առաջին տարվա համար) և օգտվել վարկային սահմանաչափից, հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
«Կոնվերս Բանկը պարբերաբար հանդես է գալիս Woman’s քարտապանների համար նախատեսված զեղչային և Cashback ակցիաներով: Այս ակցիայի շրջանակում 36 ամիս ժամկետով  և առավելագույնը 1 միլիոն դրամի չափով վարկային սահմանաչափ կարող են ստանալ Բանկի բոլոր Woman’s քարտապանները», – հայտնեցին Բանկից` նշելով, որ Woman’s քարտերը իրենց տեսակով եզակի են Հայաստանում և մշակվել են՝ հաշվի առնելով կանանց նախասիրությունները:
Մասնավորապես, Woman’s պլաստիկ քարտերը մյուսներից տարբերվում են ոչ միայն յուրօրինակ դիզայնով, այլև քարտապաններին հնարավորություն են տալիս օգտվել պարբերաբար կանանց համար գործարկվող պրոդուկտներից, զեղչային և cashback ակցիաներից:
Կանանց միջազգային օրվան ընդառաջ՝ մարտի 6-ից 8-ը կանցկացվի Կոնվերս Բանկի ավանդական Cashback ակցիան, որից կարող են օգտվել Բանկի բոլոր քարտապանները: Այդ օրերին, կատարելով անկանխիկ  գնումներ բանկի գործընկերխանութներում և վաճառակետերում, հաճախորդները կստանան գործարքի կամ գործարքների գումարի աննախադեպ՝ 25%-ի չափով հետվերադարձ:
«Cashback ակցիան իրականացվում է հավատարիմ հաճախորդներին խրախուսելու նպատակով և Կանանց միջազգային օրվա կապակցությամբ բանկի քարտապաններին շահավետ գնումների հնարավորություն է ընձեռում գործընկերների ցանցում, ուր ներառված են օծանելիքի, հագուստի, կոշկեղենի, զարդերի, աքսեսուարների, նվերների, քաղցրավենիքի և այլ խանութ-սրահներ»,- եզրափակել են Բանկում:
Մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ այստեղ և այստեղ։