ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի և Visa-ի #երբերազանքներնիրականանումեն համատեղ ակցիայի հաղթողները կմեկնեն Փարիզի Դիսնեյլենդ
ԵՐԵՎԱՆ, 28 մարտի. /ԱՌԿԱ/. Չորեքշաբթի ամփոփվեցին ՎՏԲ–Հայաստան Բանկի և Visa միջազգային վճարային համակարգի համատեղ ակցիայի արդյունքները, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Արդյունքների ամփոփումից հետո #երբերազանքներնիրականանումեն ակցիայի  հաղթողները պարգևատրվեցին:
Ակցիան անցկացվել է 2017 թ. նոյեմբերի 15–ից – 2018 թ. Փետրվարի 15–ն ընկած ժամանակահատվածում ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բոլոր Visa քարտապանների համար:
Ակցիայի պայմանների համաձայն` ակցիայի ավարտին 100 ամենաակտիվ Visa քարտապանները, ովքեր ակցիայի ընթացքում կատարել են 300,000 ՀՀ դրամ և ավելի գումարի անկանխիկ վճարումներ` Հայաստանի և արտերկրի առևտրի և սպասարկման կետերում և ինտերնետում` մասնակցեցին 8 iPad new և 2 գլխավոր մրցանակների` դեպի Փարիզի Դիսնեյլենդ 2 տուրիստական փաթեթների (յուրաքանչյուրը 2 անձի համար) խաղարկությանը:
Ինչպես հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը, խաղարկությունը տեղի ունեցավ Hilton հյուրանոցում մասնակիցների ներկայությամբ և ուղիղ եթերով հեռարձակվեց ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Facebook սոցիալական ցանցի էջում:
Հաղթողները որոշվեցին պատահականության սկզբունքով: 8 iPad new հաղթողներ դարձան Բանկի քարտապաններ` Հայկ Հայրապետյանը, Նարեկ Ղուշչյանը, Գոռ Մակարյանը, Հարութ Գրիգորյանը, Ամալյա Կիրակոսյանը, Տիգրան Մարգարյանը, Հայրիկ Ստեփանյանը և Ալվարդ Զաքարյանը:
Իսկ գլխավոր մրցանակակիրներ՝ դեպի Փարիզի Դիսնեյլենդ 2 տուրիստական փաթեթների (յուրաքանչյուրը 2 անձի համար) երջանիկ հաղթող դարձան Բանկի քարտապաններ` Հերմինե Ամիրբեկյանը և Արմեն Սարգսյանը:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մշտապես անցկացնում է անկանխիկ վճարումների խթանմանն ուղղված ակցիաներ, որոնց նպատակն է Բանկի քարտապանների շրջանում քարտերով վճարումներ կատարելու հանդեպ հետաքրքրության ավելացումը և հաճախորդների հավատարմության բարձրացումը:
«Ամեն տարի նկատվում է անկանխիկ եղանակով վճարումներ իրականացնող  հաճախորդների թվի աճի միտում, ինչը վկայում է հաճախորդների շրջանում ակցիայի  պահանջված լինելու մասին»,– ասվում է հաղորդման մեջ։