Կոնվերս բանկը հերթական 25% cashback ակցիան է հայտարարել` բանկի 25–ամյակի կապակցությամբ
ԵՐԵՎԱՆ, 2 հուլիսի. /ԱՌԿԱ/.  Կոնվերս Բանկը Հայաստանում Արգենտինայի դեսպանատան հետ համագործակցության շրջանակում  հայտարարում է «Արգենտինական գինու շաբաթ» հերթական  ակցիան, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Ինչպես նշվում է հաղորդագրության մեջ, ակցիայի շրջանակում հուլիսի 2-8-ն ընկած ժամանակահատվածում բանկի գործընկեր ռեստորաններում  գնելով արգենտինական Del Fin Del Mundo գինի` անկանխիկ վճարում կատարած  հաճախորդները կստանան գումարի 25%-ի չափով CashBack:
Դրան զուգահեռ կկուտակվեն  Կոնվերս միավորներ, որոնք հետագայում հնարավոր է բանկի գործընկերային ցանցում փոխանակել արժեքավոր նվերներով:
«Սա այս տարի թվով 4-րդ խոշոր CashBack ակցիան է, որի շրջանակներում՝ 25-ամյակի կապակցությամբ,  Կոնվերս Բանկն իր հաճախորդներին է առաջարկում Հայաստանում աննախադեպ՝ 25 տոկոսի չափով գումարի հետվերադարձ: Գումարի հետվերադարձի ակցիաների շրջանակներում տարեկսզբից հաճախորդներին է վերադարձվել մոտ 10 մլն դրամ», – նշվում է հաղորդման մեջ։
Նշվել է նաև, որ առաջիկայում բանկը հանդես կգա նոր շահավետ առաջարկներով, մասնավորապես, կլինեն խրախուսման ակցիաներ, ինչպես նաև արտոնյալ պայմաններով նոր պրոդուկտների ներդրում:
25-ամյակի միջոցառումների շրջանակում բանկն աջակցում է նաև Երևանում ու մարզերում  առողջ ապրելակերպի, նորարարությունների, կրթության խրախուսման տարբեր նախագծերի իրականմանը:
Առաջիկա նախագծերից առանձնացվել են հուլիսի 22-29-ը կայանալիք «Սևան Ստարտ-ափ»-ը, որտեղ բանկը հանդես է գալիս որպես հովանավոր և մասնակից, ինչպես նաև Հայաստանի տարբեր բնակավայրերում և Արցախում մարզահրապարակների շինարարությունը: