Իդրամն այսօր առկա վճարային միջոցներից ոչ միայն ամենաշահավետն է, այլև ամենահարմարավետը։ Իդրամով՝ հավելվածով կամ վեբ տարբերակով առցանց խանութներում վճարումներ կատարելիս, ի տարբերություն այլ համակարգերի, չկա անհրաժեշտություն մուտքագրելու բանկային քարտի կամ այլ տվյալներ, պետք չէ նաև մոտենալ տերմինալներին։ Ամեն ինչ կատարվում է մի քանի վայրկյանում․ առանց մուտքանուն կամ գաղտնաբառ լրացնելու անհրաժեշտության, պարզապես կայքում ընտրում եք «վճարել Իդրամով» տարբերակը, սքանավորում եք QR-կոդը հավելվածով կամ անցնում հենց Իդրամի վեբկայք, և վերջ՝ վճարումը կատարված է։
Ի դեպ, մինչև նոյեմբերի 5-ը Idram&IDBank հավելվածով 1000 և ավելի ՀՀ դրամի չափով վճարումներ կատարելիս դառնում եք Իդրամի աշնանային մեծ խաղարկության մասնակից և ստանում հնարավորություն շահելու iPhone 13, Apple Watch կամ AirPods Pro։ Դե իսկ Rocket Line թվային ապառիկով վճարելու  դեպքում եռապատկում եք Ձեր շահելու հավանականությունը, քանի որ ստանում եք խաղարկության միաժամանակ երեք կտրոն։
Եթե պատրաստվում եք առաջին անգամ առցանց պատվերի համար վճարում կատարել Իդրամով, ապա քայլ առ քայլ հետևեք ուղեցույցին։ Իդրամով վճարումներ կատարել կարող եք ավելի քան 600 առցանց խանութներում։ Իդրամի հետ կյանքը հեշտ է… Ընկերությունը վերահսկվում է ՀՀ ԿԲ կողմից։–0–