«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն անհատական պահատեղերի վարձակալության ամառային ակցիա է անցկացնում
ԵՐԵՎԱՆ, 9 հունիսի. /ԱՌԿԱ/. «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն անցկացնում է անհատական պահատեղերի վարձակալության ամառային ակցիա:
«Սկսած հունիսի 10-ից մինչև հուլիսի 10-ը` բանկի հաճախորդներն իրենց ամառային արձակուրդների ընթացքում կարող են օգտվել անհատական պահատեղերի վարձակալության նոր պայմաններից` 25% զեղչով»,- հինգշաբթի «ԱՌԿԱ» գործակալությանը հաղորդեցին բանկի մամուլի ծառայությունից:
Հաղորդագրության համաձայն, ակցիային կարող են մասնակցել մեկ տարի և ավելի ժամկետով 175х310х435, 200 х 620 х 435,525 х 620 х 435 չափսերի պահատեղերի բոլոր վարձակալները:
Արժեքավոր ապրանքների և փաստաթղթերի ապահով պահպանման նպատակով անհատական պահատեղերի վարձակալման ծառայությունը Բանկը առաջարկում է սույն թվականի ապրիլից: Պահատեղերը կարող են վարձակալել ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ՝ իրավաբանական անձիք: Բանկն առաջարկում է չորս չափսերի պահատեղեր:
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ հիմնադրվել է 1998 թվականին: Բանկի միակ բաժնետերն է հանդիսանում ռուսական «Գազպրոմբանկը» (ԲԲԸ):  -0-