Անելիք բանկի քարտապանները 10-15% զեղչ կստանան KARGIN OPTICS սրահների ցանցում և Nimfa կոշիկի սրահում
ԵՐԵՎԱՆ, 20 մարտի. /ԱՌԿԱ/. KARGIN OPTICS սրահների ցանցը և Nimfa կոշիկի սրահը միացել են  Անելիք Բանկ ՓԲԸ «Զեղչային ցանցին», որի շրջանակներում բանկի քարտապաններին կտրամադրեն 10-15% զեղչեր, «ԱՌԿԱ» գործակալությանը հայտնեցին բանկի մամուլի ծառայությունից:
Տվյալ զեղչերը ստանալու համար հաճախորդները ընդամենը պետք է գնումներն իրականացնեն անկանխիկ` Բանկի քարտերով:
Ինչպես նշվում է, այն հաճախորդները, ովքեր անկանխիկ գնումներ կանեն “Անելիք Բանկ” ՓԲԸ քարտերով KARGIN OPTICS սրահների ցանցում  (Խանջյան 41` (010)560644, Մոսկովյան 25, Մաշտոցի 21, Կոմիտաս 45) արևապաշտպան ակնոցների և օպտիկական շրջանակների համար կստանան 10% զեղչ, իսկ խանութում գործող զեղչերի ընթացքում` կստանան տվյալ պահին սպասարկման կետում գործող զեղչերից առավելագույնը:
Nimfa կոշիկի սրահում (Մոսկովյան 27) քարտապանները անկանխիկ գնումներ իրականացնելիս կստանան 10-15% զեղչ, իսկ սրահում գործող զեղչերի ընթացքում`  +5% զեղչ:
Մամուլի ծառայությունից հիշեցրեցին, որ «Անելիք Բանկ»  ՓԲԸ  բոլոր քարտապանները հնարավորություն ունեն օգտվելու մինչև 50% զեղչերից Հայաստանի ավելի քան 500 խանութներում և սպասարկման կետերում, ինչպես նաև ստանալ միչև 20% հավելյալ զեղչեր գերծող զեղչերին շուրջ 250 խանութներում և սպասարկման կետերում:
Բանկի կողմից ներդրված զեղչային ցանցն ընդգրկում է տարբեր նախասիրությունների անձանց համար նախատեսված առևտրի և սպասարկման կետերի լայն շրջանակ: