Տուրիստական սեզոնին ընդառաջ «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն առաջարկում է զեղչեր և անվճար պլաստիկ քարտեր:
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ապրիլի. /ԱՌԿԱ/. Տուրիստական սեզոնին ընդառաջ «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն առաջարկում է զեղչեր և անվճար պլաստիկ քարտեր, հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Ակցիայի շրջանակներում ճանապարհորդական ապահովագրության փաթեթ գնող  հաճախորդներին Բանկը տրամադրում է 1 տարի ժամկետով MasterCard Gold և VISA Gold տեսակի ոչ չիպային  վճարային քարտ` առանց սպասարկման վճարի, չնվազող մնացորդի։
Բացի այդ, բանկը տրամադրում է նաև 50 % զեղչ Բանկի գլխամասային գրասենյակում և «Նալբանդյան» մասնաճյուղում գտնվող 75x310x435 և  175x310x435 չափի պահատեղերի վարձակալության համար: Տվյալ ակցիան գործում է մինչև ս. թ. հոկտեմբերի 15-ը:
«Հանրապետության տարբեր առևտրային կետերում անկանխիկ գնումներ կատարելու դեպքում MasterCard Maestro, MasterCard Standard, MasterCard Gold քարտապաններին (POS-տերմինալներից և e-commerce ծառայությունից օգտվող հաճախորդներին) տրամադրվում է 1% cash-back»,- հաղորդվում է հաղորդագրության մեջ:
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն հիմնադրվել է 1998թ-ին, որի 100% բաժնետերն է հանդիսանում խոշորագույն ռուսաստանյան բանկերից մեկը` “Գազպրոմբանկ” ԲԲԸ-ն: 2013թ. տարեվերջի դրությամբ «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ աշխատակիցների թիվը կազմել է 487: Բանկն ունի 16 մասնաճյուղ, որից 7-ը` Երևանում և 9-ը` մարզերում: ($1 – 415,17 դրամ է)։ –0-