Գործարկվել է ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ «Մեծամոր» նոր մասնաճյուղը
ԵՐԵՎԱՆ, 24 փետրվարի. /ԱՌԿԱ/. Բացվել է ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ «Մեծամոր» նոր մասնաճյուղը, հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Թվով 53–րդ մասնաճյուղը գտնվում է Մեծամոր քաղաքի 1-ին թաղամասի  2բ, 1-6 հասցեում:
Մասնաճյուղում բոլոր քաղաքացիներին կառաջարկվեն ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկում գործող ծառայություններն` իրենց ամբողջ ծավալով և բարձրակարգ սպասարկմամբ:
Հաղորդագրության մեջ նշվում է, որ սույն թվականի փետրվար 24-ից մինչև մարտի 20-ը ներառյալ բանկի նորաբաց մասնաճյուղում American Express Blue քարտ պատվիրող քաղաքացիները կազատվեն առաջին տարվա սպասարկման միջնորդավճարի գանձումից: Ինչպես նաև հաճախորդները կստանան  վարկեր և վարկային գծեր 1% ավելի ցածր տոկոսադրույքով, իսկ ավանդ ներդնելու  դեպքում գործող տարեկան տոկոսադրույքը կլինի 1%-ով ավելի բարձր սակագնով:
Բանկի ակտիվները 2014 թ.–ի  դրությամբ կազմել են  286,4 մլրդ դրամ, պարտավորություններ` 237 մլրդ դրամ, կապիտալը` 49,37  մլրդ դրամ։–0–