ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ տոնական ակցիա կանցկացնի American Express քարտատերերի համար
ԵՐԵՎԱՆ, 4 մարտի. /ԱՌԿԱ/. ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ  հայտարարում է հատուկ տոնական ակցիայի մասին American Express քարտատերերի համար, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
Ակցիան կգործի մարտի 5-ից 8-ը ներառյալ ընկած ժամանակահատվածում:
Հայաստանում բացառապես ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկի կողմից թողարկվող American Express® վճարային համակարգի՝ American Express Gold, American Express Blue և American Express Cashback քարտերից որևէ մեկով կատարելով գնումներ Hermitage, Papaya, Avenue des Fleurs, Parfois առևտրի և սպասարկման կետերում՝ հնարավորություն կստանաք ընտրել նվերներ ներկայացվող տեսականուց:
Ծրագրի պայմաններին ավելի մանրամասն կարելի է ծանոթանալ այստեղ:
«Եթե Դուք դեռ չունեք ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկի կողմից թողարկվող American Express քարտ, ձեռք բերեք Ձեր այն պատվիրելով այստեղ»,- ասվում է հաղորդման մեջ:
Հարցերի դեպքում կարելի է զանգահարել Բանկի American Express քարտերի շուրջօրյա սպասարկման կենտրոն` (010) 31 99 99 հեռախոսահամարով: