ՎՏԲ – Հայաստան Բանկը սկսում է իր ավանդական «Ամանորյա վարկ» ակցիան
ԵՐԵՎԱՆ, 5 դեկտեմբերի. /ԱՌԿԱ/. ՎՏԲ – Հայաստան Բանկը հայտարարում է ավանդական «Ամանորյա վարկ» նոր ակցիայի մեկնարկը, որի շրջանակում վարկառուն կարող է ձևակերպել սուպեր ցածր սպառողական վարկ և այսպիսով թեթևացնել նախատոնական հոգսերը, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
Ինչպես նշվում է հաղորդագրության մեջ, ի պատիվ գալիք 2019թ.-ին մինչև 2019թ.-ի հունվարի 31-ը սպառողական վարկերի տոկոսադրույքը կսահմանվի 9% բոլոր հաճախորդների համար առաջիկա 3 ամիսների ընթացքում:
Միաժամանակ, 3 ամիս անց տոկոսադրույքը ավտոմատ կերպով կփոխվի` բանկում գործող տոկոսադրույքերի համաձայն, կախված թիրախային խմբից սկսած 12%-ից:
Ակցիան գործում է բոլոր այն հաճախորդների համար, ովքեր ցանկանում են սպառողական վարկ վերցնել՝ առանց գույքային ապահովության, անկախ աշխատավայրից ու աշխատավարձը ՎՏԲ-Հայաստան Բանկից ստանալու պայմանից:
«Ամանորյա վարկ» ակցիայի մասին մանրամասն տեղեկատվություն ստանալու համար կարող եք դիմել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղերին, ինչպես նաև զանգահարել 87-87 հեռախոսահամարով Կոնտակտային կենտրոն կամ այցելել www.vtb.am կայքը: