Leasing Expo 2025-ին Ակբա Լիզինգը ներկայացնում է լիզինգի լավագույն պայմանները (ՎԻԴԵՈ)
ԵՐԵՎԱՆ, 21 ապրիլի․/ԱՌԿԱ/․ Leasing Expo 2025-ը համախմբել է ոլորտի առանցքային դերակատարներին, հաղորդում է Ակբա բանկի մամուլի ծառայությունը։
Հայաստանի լիզինգային շուկայի բացարձակ առաջատար Ակբա Լիզինգն էքսպոյի «Հիմնական գործընկերն» է՝ ներկայացնելով փոքր, միջին և խոշոր ձեռնարկություները, ինչպես նաև արտադրություններն ու ֆերմերային տնտեսությունները լիզինգով համալրելու լավագույն առաջարկները:
Մինչև ապրիլի 20-ն օգտվելով Ակբա Լիզինգի բացառիկ առաջարկներից, հնարավոր կլինի ստանալ տարատեսակ  առավելություններ ու հատուկ զեղչեր, անվճար Կասկո  ապահովագրություն և մի շարք այլ արտոնություններ:
«Ակբա Լիզինգը՝ լինելով շուկայի բացարձակ առաջատարը, բնականաբար չէր կարող անմասն մնալ Leasing Expo 2025-ից։ Այստեղ մենք ներկայանում ենք որպես «Հիմնական գործընկեր»՝ մեծ ներդրում ունենալով Leasing Expo-ի կայացման գործում»,– նշել է Ակբա Լիզինգի գլխավոր տնօրեն Աղասի Գասպարյանը:
«Ակբա  Լիզինգի  հետ   համագործակցում ենք  արդեն  բավական երկար  ժամանակ, ունենք  նշանակալի  ցուցանիշներ  գրանցած,  այս  էքսպոյի  շրջանակում  ներկայացնում ենք հատուկ  առաջարկներ․ ցանկացած  ձեռքբերման  համար  ունենք  հավելյալ  3% զեղչ,  ինչպես  նաև առաջին  տարվա  համար անվճար  Կասկո  և  գույքի   ապահովագրություն»,– նշել է SINO Armenia ընկերությունների խմբի տնօրեն Լուսինե  Մխիթարյանը։
«Մեր գործընկեր Ակբա Լիզինգի հետ միասին ներկայացնում ենք «Հիտաչի» էքսկավատորներ 40 տոննա հաշվով, որը հնարավորություն է տալիս ձեռք բերել եվրոյի պարագայում՝ 0%, դոլարի դեպքում` 2% և դրամի դեպքում` 4% և ավելի»,– նշել է Ձիլլի գրուպ ընկերության բիզնեսի զարգացման մենեջեր Մհեր Ղալեչյանը։