Կոնվերս Բանկը Սուրբ Սարգսի տոնի առթիվ իր հաճախորդներին առաջարկում է քարտեր իրենց սիրելիների նկարներով
ԵՐԵՎԱՆ, 11 փետրվարի. /ԱՌԿԱ/. «Կոնվերս Բանկ» ՓԲԸ-ն Սուրբ Սարգսի տոնի առթիվ իր հաճախորդներին առաջարկում է վճարային քարտեր իրենց սիրելիների նկարներով: Ինչպես «ԱՌԿԱ» գործակալությանը տեղեկացրեցին բանկի մամուլի ծառայությունից, բանկը հնարավորություն է ընձեռում իր քարտապաններին սեփական հայեցողությամբ և նախասիրությամբ ձևավորել իրենց առօրյայի մաս կազմող վճարային քարտերը:
Տեղեկատվության համաձայն՝ քարտը հնարավոր է ձևավորել նույնիսկ ինտերնետի միջոցով՝ այցելելով բանկի կայք:
«Կոնվերս բանկը միակն է Հայաստանի Հանրապետության և ամբողջ Անդրկովկասի տարածքում, որ թողարկում է քարտապանների անհատական ձևավորման հնարավորությամբ քարտեր», – նշվում է տեղեկատվության մեջ:
«Կոնվերս բանկ» ՓԲԸ-ն Հայաստանի առաջատար բանկերից է: Բանկի գլխավոր նպատակն է բնակչության բոլոր շերտերին տրամադրել որակյալ, հասանելի և ժամանակակից բանկային ծառայություններ:
Կոնվերս Բանկը ունի ավելի քան 600 աշխատակից և 28 մասնաճյուղ Հայաստանի 13 քաղաքներում, որոնցից երկուսը մատուցում են փոստային-բանկային ծառայություններ:-0-