ՎՏԲ-Հայաստան բանկն առաջարկում է հատուկ սակագներ ՎՏԲ խմբի շրջանակներում «Յունիստրիմ» համակարգով իրականացվող դրամական փոխանցումների համար
ԵՐԵՎԱՆ, 19 ապրիլի. /ԱՌԿԱ/. ՎՏԲ-Հայաստան բանկն առաջարկում է հատուկ սակագներ ՎՏԲ խմբի շրջանակներում «Յունիստրիմ» համակարգով իրականացվող դրամական փոխանցումների համար, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
«Շնորհիվ ՎՏԲ Խմբի աշխարհագրական տարածվածության, մենք հնարավորություն ունենք ներկայացնել այնպիսի պրոդուկտներ և ծառայություններ, որոնք հարմարվետ և շահավետ են սարքում ՎՏԲ Խմբի հաճախորդների համագործակցությունը տարբեր երկրներում», – ասվում է հաղորդագրության մեջ։
ՎՏԲ Խումբը պրոդուկտ է մշակել Հայաստանում, Ուկրաինայում, Վրաստանում, Ղազախստանում «Յունիստրիմ» դրամական փոխանցումների համակարգից օգտվող հաճախորդների համար:
«Յունիստրիմ» դրամական փոխանցումների համակարգով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկից դեպի ՎՏԲ-Վրաստան Բանկ, ՎՏԲ-Ուկրաինա Բանկ և ՎՏԲ-Ղազախստան Բանկ, ինչպես նաև հակառակ ուղղություններով փոխանցումների կատարման և վճարման համար կգործեն հատուկ/իջեցված սակագներ՝ փոխանցման գումարի 0.9% միջնորդավճար նախորդ 1.5% միջնորդավճարի փոխարեն:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղերից դեպի ՌԴ «Յունիստրիմ» դրամարկղերի միջոցով իրականացվող դրամական փոխանցումների միջնորդավճարի չափը կազմում է 0.35% ՀՀ դրամով և սկսած 0.5% արտարժույթով:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայաստանյան դրամական փոխանցումների շուկայում հանդիսանում է ակտիվ խաղացողներից մեկը, քանի որ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով հնարավոր է ուղարկել և ստանալ դրամական փոխանցումներ Հայաստանի տարածքում գործող գրեթե բոլոր արագ դրամական փոխանցումների համակարգերի միջոցով: Բացի այդ, Դուք կարող եք օգտվել VTB Transfer ծառայությունից՝ փոխանցման գումարը քարտի վրա ստանալու համար զանգահարելով Սպասարկման կենտրոն», – նշվում է հաղորդագրության մեջ:
«Յունիստրիմ» արագ դրամական փոխանցումների համակարգը երկար տարիների ընթացքում հանդիսանում է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի առավել հուսալի գործընկերներից մեկը, որը մեր հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռում արագ, ապահով և հարմարավետ իրականացնել դրամական փոխանցումներ: ՎՏԲ-Հայաստան, ՎՏԲ-Վրաստան, ՎՏԲ-Ուկրաինա և ՎՏԲ-Ղազախստան բանկերի միջև «Յունիստրիմ» համակարգով իրականցվող դրամական փոխանցումների համար սահմանված հատուկ սակագինը ՎՏԲ Խմբի նախագիծն է, որը հոգ է տանում իր հաճախորդների մասին` առաջարկելով նոր պրոդուկտներ և ծառայություններ առավել շահավետ պայմաններով: