Յունիբանկը հայտարարում է դեպոզիտար արկղերի վարձակալության նոր ամառային ակցիա
ԵՐԵՎԱՆ, 3 հունիսի. /ԱՌԿԱ/. Ամառային արձակուրդներին ընդառաջ Յունիբանկն առաջարկում է անհատական դեպոզիտար արկղերի վարձակալության ծառայություններից օգտվել զեղչով, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Կախված արկղերի չափից և վարձակալության ժամկետից` սահմանված են տարբեր սակագներ` 4 500 ՀՀ դրամից (փոքր դեպոզիտար արկղի վարձակալում 7 օրով) մինչև 35 000 ՀՀ դրամ (մեծ դեպոզիտար արկղի վարձակալում 1 տարով):
Ծառայությունը մատուցվում է բանկի «Աճառյան» և «Գյումրի» մասնաճյուղերում: «Պրիվե» մասնաճյուղում սակագները կազմում են 18 000 ՀՀ դրամից մինչև 35 000 ՀՀ դրամ:
Յունիբանկն առաջարկում է երեք չափի պահատուփեր` փոքր /110x220x480 մմ/, միջին /200x220x480 մմ/ և մեծ /200x450x480 մմ/: Հաճախորդները կարող են օգտվել դեպոզիտար արկղերից 7, 14 օր, մեկ կամ 6 ամիս, և 1 տարի ժամկետով: Դեպոզիտար արկղերը գտնվում են շուրջօրյա հսկողության տակ` հատուկ այդ նպատակով մասնաճյուղերում կառուցված սրահներում:
Ակցիան կգործի մինչև 2016թ. օգոստոսի 31-ը: