«ԱՌԿԱ»–ն շնորհավորում է բոլորին Ամանորի և Սուրբ Ծնունդի կապակցությամբ
ARKA–ի սիրելի ընթերցողներ,
Անցնող տարվա վերջին օրերին մենք ցանկանում ենք ձեզ ասել ամենակարևորը՝ շնորհակալություն վստահության և ուշադրության համար:
2025 թվականը հագեցած էր և բարդ. այն պահանջում էր կշռադատված որոշումներ, ճշգրիտ տեղեկատվություն և հանգիստ վերլուծություն: Մենք անկեղծորեն երախտապարտ ենք ձեզ, որ որպես տնտեսական, ֆինանսական և գործարար նորությունների աղբյուր ընտրել եք ARKA-ն, ընթերցել եք մեր նյութերը, անդրադարձել վերլուծություններին և մեզ հետ միասին հետևել կարևորագույն գործընթացներին:
Մեր խմբագրության համար հատկապես կարևոր է, որ ARKA են ընթերցում մարդիկ, որոնց համար կարևոր է տնտեսությունը, բիզնեսը և առհասարակ երկրի ապագան: Ձեր հետաքրքրությունը և մասնագիտական պահանջը բարձր նշաձող են սահմանում մեր աշխատանքի համար և մոտիվացնում լինել ավելի ճշգրիտ, խորն ու պատասխանատու:
Գալիք Նոր տարում մաղթում ենք ձեզ տոկունություն, վստահություն վաղվա օրվա հանդեպ, մտածված որոշումներ և նոր հնարավորություններ: Թող 2026 թվականը բերի աճ, կայունություն և դրական փոփոխություններ ինչպես գործերում, այնպես էլ կյանքում:
Մենք մնում ենք ձեր կողքին նաև նոր տարում՝ շարունակելով ազնվորեն և պրոֆեսիոնալ կերպով պատմել ամենակարևորի մասին: