ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ գործարկել է իր նոր պաշտոնական կայքէջը
ԵՐԵՎԱՆ, 24 մարտի. /ԱՌԿԱ/.  ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ, հաշվի առնելով օնլայն տիրույթում մերօրյա մոտեցումները և զարգացումները, կիրառելով ժամանակակից մոտեցումներ՝ գործարկել է իր նոր պաշտոնական կայքէջը, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
Նոր կայքում կիրառված նավիգացիոն ժամանակակից գործիքները հնարավորություն են ընձեռում ավելի արագ և հեշտ գտնել բանկի կողմից տրամադրվող ծառայությունների վերաբերյալ Ձեզ հետաքրքրող տեղեկատվությունը:
Կայքը հնարավորություն է տալիս հեշտ կողմնորոշվել և գտնել տվյալ պահին անհրաժեշտ ծառայությունը կամ պրոդուկտը. դրա համար անհրաժեշտ է սեղմել «Գտիր քո պրոդուկտը» կոճակը և պատասխանել տրվող հարցերին: Հաշվի առնելով հաճախորդների տրված պատասխանները՝ կայքը կառաջարկի ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ կողմից տրամադրվող ծառայություններից այն տարբերակը, որն ամբողջովին կբավարարի հաճախորդների առաջադրված պահանջները:
Կայքն այցելուներին հնարավորություն է տալիս բանկի կողմից տրամադրվող վարկային և քարտային ծառայություններից օգտվելու համար լրացնել online հայտեր և խնայել ժամանակ, ինչպես նաև www.acba.am  կայքից «Օնլայն խորհրդատուի» միջոցով բոլոր այցելուները կարող են ուղղել բանկային ոլորտին առնչվող իրենց հետաքրքրող հարցերը և մասնագետների միջոցով անմիջապես ստանալ իրենց հուզող հարցերի պատասխանները:
Բանկի նոր պաշտոնական կայքէջից հնարավոր է մուտք գործել նաև ACBA ON- LINE հաշիվների առցանց կառավարման համակարգի ACBA Token բջջային հավելվածի կայք և ներբեռնել նշված հավելվածը:
Կայքն ունի բջջային հեռախոսների և թաբլեթների համար հարմարեցված տարբերակ, որն առավել հասանելի է դարձնում Բանկի ծառայությունների և պրոդուկտների վերաբերյալ տեղեկատվությունը:
ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ ակտիվները 2014թ.–ին կազմել են 286,4 մլրդ դրամ, պարտավորությունները` 237 մլրդ դրամ, կապիտալը` 49,37 մլրդ դրամ։-0-