ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկը մայիսի 24-27-ն անվճար բիզնես-դասընթացներ կանցկացնի ՓՄՁ ներկայացուցիչների համար
ԵՐԵՎԱՆ, 18 մայիսի. /ԱՌԿԱ/. ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկը մայիսի 24-27-ն իրականացնելու է հերթական անվճար բիզնես-դասընթացները ՓՄՁ ներկայացուցիչների համար, հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
Շարունակելով  աջակցությունը փոքր և միջին ձեռնարկություններին` ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկն իրականացնում է անվճար բիզնես-դասընթացներ ՓՄՁ ներկայացուցիչների համար:
Բանկի կողմից իրականացվող ծրագիրը ներառում է բիզնեսի զարգացման բոլոր փուլերում  առանցքային համարվող հինգ տարբեր թեմաներ, որոնք ուղղված են բիզնեսի օպտիմալ կառավարման համար տեսական և պրակտիկ գիտելիքների տրամադրմանը, ինչպես նաև մարքեթինգային մի շարք գործիքների կիրառմանը:
Դասընթացների ցանկը շուտով կհամալրվի գործընկերների համար օգտակար այլ թեմաներով:
Դասընթացները հասանելի են  բոլոր փոքր և միջին ձեռնարկությունների ղեկավարների համար, ովքեր մասնակցության ցանկություն կհայտնեն՝ անկախ նրանից՝ նրանք հանդիսանում են բանկի հաճախորդ, թե ոչ:
Բիզնես-դասընթացներին մասնակցել  ցանկացողները կարող են գրանցվել՝ զանգահարելով ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ Բանկ ՝  010 31 88 88 (81-85, 81-49) հեռախոսահամարով, կամ այցելելով Բանկի` Երևան քաղաքում գտնվող ցանկացած մասնաճյուղ: