ՎՏԲ – Հայաստան Բանկը հայտարարում է ակցիա ապառիկ վարկավորման շրջանակում
ԵՐԵՎԱՆ, 9 հունվարի. /ԱՌԿԱ/. Մինչև 2018 թ.-ի հունվարի 31-ը Բանկի հաճախորդները, կատարելով գնումներ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի գործընկեր-խանութներից, կստանան հնարավորություն ձևակերպել ապառիկ շահավետ պայմաններով:
Ինչպես հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը, հաճախորդները կկարողանան ստանալ մինչև 1.5 մլն. ՀՀ դրամ, մինչև 60 ամիս մարման ժամկետով, 0% տոկոսադրույքով ու 0% կանխավճարով: Ընդ որում վարկի սպասարկման ամսական միջնորդավճար` վարկի գումարի 1.39%»:
Ակցիայի պայմաններին համաձայն հաճախորդները կարող են ձեռք բերել ապառիկ վարկավորմամբ հետևյալ ապրանքատեսակները` բջջային հեռախոսներ, էլեկտրոտեխնիկա, կահույք, շինանյութ և այլն: Գործընկեր-խանութների ցանկին կարելի ծանոթանալ այստեղ:
Ապառիկ վարկ ձևակերպելու համար կարող են դիմել 21 տարին լրացած ՀՀ ռեզիդենտ ֆիզիկականանձիք:
«Վարկը հաստատվում և ձևակերպվում տեղում` հաշված րոպեների ընթացքում – խանութում՝ առանց Բանկ այցելելու անհրաժեշտության: Վարկի ձևակերպման համար պահանջվում է ընդամենը անձնագիր և սոցիալական քարտ», – հայտնում են բանկից:
Ակցիայի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնճյուղերում, Բանկի կայքում՝ www.vtb.am, ինչպես նաև Բանկի Միասնական տեղեկատվական կենտրոնում՝ 87-87 հեռախոսահամարով: