ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը առաջարկում է ապահովագրական պրոդուկտներ՝ շահավետ պայմաններով
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ապրիլի. /ԱՌԿԱ/. ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը, հանդիսանալով Հայաստանի առաջատար ապահովագրական ընկերությունների գործակալ, առաջարկում է հաճախորդներին շահավետ ապահովագրական պրոդուկտներ, հաղորդում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
Հաղորդագրության համաձայն հաճախորդները դրանք կարող են ձեռք բերել անմիջապես ՎՏԲ-Հայաստան Բանկից՝ առանց ապահովագրկան ընկերությունների գրասենյակներ այցելելու անհրաժեշտության: Դժբախտ պատահարների դեպքում, ապահովագրական պրոդուկտները հնարավորություն են ընձեռում և թույլ են տալիս հաճախորդներին իրենց զգալ ավելի ապահով և պաշտպանված:
Բանկը, որպես գործակալ, առաջարկում է ապահովագրական պրոդուկտների հետևյալ տեսակները` անշարժ գույքի ապահովագրություն, դժբախտ պատահարներից ապահովագրություն ընդլայնված փաթեթով, «Ընտանիքի»` դժբախտ պատահարներից ապահովագրություն, առողջության ապահովագրություն, ԱՊՊԱ (Ավտոտրանսպորտային միջոցների օգտագործումից բխող պատասխանատվության պարտադիր ապահովագրություն), ԱՊԿԱ (ընդյալնված ԱՊՊԱ) հաճախորդի համար ավելի մեծ ապահովագրական ծածկույթով ապահովագրություն):
Ապահովագրական վկայագրի ձեռք բերման համար հաճախորդներին անհրաժեշտ է ընդամենը այցելել Բանկի 65 մասնաճյուղերից ցանկացածը, տեղում ձեռք բերել ապահովագրական վկայագիր` վճարելով ծառայության դիմաց:
Ապահովագրական պոլիսների ձևակերպման պայմանների մասին ավելի մանրամասն տեղեկատվություն ստանալու համար կարող եք դիմել Բանկի մասնաճյուղեր, այցելել www.vtb.am կայքը կամ զանգահարել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Միասնական տեղեկատվական ծառայություն՝ 87-87 հեռախոսահամարով:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ–ն ՎՏԲ միջազգային ֆինանսական խմբի մասնակից է դարձել 2004թ. ապրիլին: «ՎՏԲ Բանկ» ԲԲԸ–ն «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ–ի 100% բաժնետոմսերի փաթեթի միանձնյա բաժնետերն է։ Բանկը հիմնական ցուցանիշների մի ամբողջ շարքով մշտապես ներառվում է ՀՀ բանկային համակարգի առաջատարների թվի մեջ: Ներկա դրությամբ բանկն ունի ամենալայն մասնաճյուղային ցանցը ողջ երկրում` 65 մասնաճյուղ:-0-