ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հանդես է գալիս «Մուտքն ազատ է» նոր ակցիայով
Ակցիան կտևի մինչև ընթացիկ տարվա մարտի 10–ը։
ԵՐԵՎԱՆ, 24 հունվարի. /ԱՌԿԱ/. ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է  «Մուտքն ազատ է» ակցիան, որը նախատեսված է հատուկ փոքր և միջին բիզնեսի ներկայացուցիչների համար, ովքեր իրականացնում են մեծածախ ու մանրածախ առևտուր, արտադրական գործունեություն, ինչպես նաև ապրանքների ներմուծման և արտահանման հետ կապված գործունեություն: Այս մասին հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը։
«Մուտքն ազատ է» ակցիան դրամական և հաշվարկային գործառնությունների մի շարք ծառայություններ են, որոնք թույլ են տալիս օպտիմալացնել փոքր և միջին բիզնեսի իրավաբանական անձանց և անհատ ձեռնարկատերերի ծախսերը, ստանալ մատչելի որակյալ սպասարկում ու բավարարել հաճախորդի բոլոր կարիքները:
«Մուտքն ազատ է» ակցիան ներառում է` անվճար բանկային հաշվի սպասարկում 1 տարվա ընթացքում; դրամային հաշվի մնացորդի նկատմամբ տոկոսների հաշվեգրում 1 տարվա ընթացքում `3% (ստանդարտ 0.1% -ի փոխարեն); Mastercard Business միջազգային վճարային քարտ` 1 տարվա համար անվճար սպասարկում (15000 դրամ ստանդարտ սակագնի փոխարեն):
Ծառայությունների ժամկետը լրանալուց հետո (1 տարի), հաճախորդը կսպասարկվի Բանկում ներկա պահին գործող սակագներով:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է փոքր և միջին բիզնեսի իրավաբանական անձանձ և անհատ ձեռնարկատերերին օգտվել «Բանկ-Հաճախորդ» հեռավոր համակարգի ծառայություն: Բացի այդ, վճարումը կարելի է կատարել վճարային տերմինալներում:
Լրացուցիչ տեղեկություններին կարելի է ծանոթանալ այստեղ` https://ru.vtb.am/small/cassa/transfer/index.php
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն աշխատում է զարգացնել և  բարելավել փոքր և միջին բիզնեսի սպասարկման համակարգը Հայաստանում:
Ավելի մանրամասն տեղեկություններ ակցիայի վերաբերյալ կտրամադրվի ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում, պաշտոնական կայքում www.vtb.am կամ 87-87 հեռախոսահամարով՝Բանկի կոնտակտային կենտրոնում:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ–ն ՎՏԲ միջազգային ֆինանսական խմբի մասնակից է դարձել 2004թ. ապրիլին: «ՎՏԲ Բանկ» ԲԲԸ–ն «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ–ի 100% բաժնետոմսերի փաթեթի միանձնյա բաժնետերն է։ Բանկը հիմնական ցուցանիշների մի ամբողջ շարքով մշտապես ներառվում է ՀՀ բանկային համակարգի առաջատարների թվի մեջ: Ներկա դրությամբ բանկն ունի ամենալայն մասնաճյուղային ցանցը ողջ երկրում` 69 մասնաճյուղ: -0-